Tefal HT 615138

Počet rýchlostí

• , zakúpené v OKAY.sk

• málo hlučný, skladný, výkon odpovedá cene, rýchlo vymieša, vyšľahá
    • nezistila som

• Je použiteľný, ale predtým som mala lepší, tichší, rýchlejší, aj keď mal menší výkon. Asi po 5 rokoch zlyhal motor, bol používaný 2-3x týždenne.
    • Veľmi hlučný. Miska je pomerne široká, v dôsledku toho sa cesto miesi dlhšie ako pri užších miskách.

Mixér, ktorým som mala predtým, mal nižší výkon, ale bola som s ním viac spokojná.

• , zakúpené v HEJ.sk

• malá misa

Potrebovala som nový

Príkon
500 W
Počet rýchlostí

stolný mixér a ručný šľahač v jednom • výkon 500 W • 5 rýchlostí + turbo • objem misy 3,3 l • misa otočná a naklonená • odnímateľná hlavná jednotka • dva druhy nástavcov • nádobu a nástavce možno umývať v umývačke • v balení tiež stierka/vareška

• , zakúpené v OKAY.sk

• málo hlučný, skladný, výkon odpovedá cene, rýchlo vymieša, vyšľahá